راهنمای خرید بهترین مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند

راهنمای خرید بهترین مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند

مانتو مناسب خانم های قد بلند مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند دارای ویژگی‌ها و مشخصه‌های خاصی است. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند تا خانم‌های …

بهترین مانتو برای خانم‌های بالاتنه بزرگ

بهترین مانتو برای خانم‌های بالاتنه بزرگ

مانتو مناسب خانم های بالا تنه بزرگ و چاق مانتو برای خانم‌های بالاتنه بزرگ همیشه سخت و زمان‌بر است. با این حال نباید …

استایل دانشجویی دخترانه شیک و ساده و جدید

استایل دانشجویی دخترانه شیک و ساده و جدید

استایل دانشجویی دخترانه شیک و ساده دانشجویان قشر خاصی از جامعه هستند که دوست دارند با پوشش خاصی که متعلق با آنها است …

قد بلند شدن با انتخاب مانتو

در این مقاله قصد داریم شما را با مانتوهایی آشنا سازیم که کمک می‌کنند قدتان کشیده‌تر و بلند‌تر دیده شود. علوم تجربی قد را از ویژگی‌های ژنتیکی می‌داند که بعد از گذشت سنی ثابت می‌ماند و قابل تغییر نیست. بنابراین عواملی همچون پوشیدن مانتو و لباس‌های مناسب می‌تواند گزینه مناسبی باشد تا شما را بلندقدتر نشان‌ دهد. در ادامه، خصوصیات مانتوهایی را که این عامل ژنتیکی را تا حد ممکن کاهش می‌دهد آشنا می‌سازیم. نگران قد کوتاه خود نباشید ما به شما روش‌هایی را پیشنهاد می‌کنیم تا با استفاده از آن‌ها کشیده‌تر دیده‌شوید.

چطور با مانتو قد خودمون رو بلند نشون بدیم؟

چطور با مانتو قد خودمون رو بلند نشون بدیم؟

 

ممنوعیت استفاده از مانتوهای طرح‌دار

همان‌طور که می‌دانید، اگر اضافه وزن و چاقی داشته باشید اندام شما به نسبت کوتاه‌تر از افراد هم قد لاغرترتان دیده‌می‌شود. اصلا نگران این موضوع نباشید. استفاده کردن از مانتوهای بدون طرح و ساده با قد متوسط یا بلند می‌تواند در این زمینه به شما یاری برساند. 

مانتوهایی با طرح‌های ریز و چهارخانه‌های بسیار کوچک می‌تواند شما را قد بلندتر و خوش‌اندام‌تر از پیش نشان دهد. توجه داشته باشید مانتوهایی با طرح‌های شلوغ و پرحاشیه قد شما را کوتاه‌تر و اندام شما را پهن‌تر و عریض‌تر از سابق نشان می‌دهد. 

 

قوانین پوشیدن مانتو های مناسب برای کوتاه قد ها

شاید شما هم قانون دو به سه را شنیده‌باشید، مهم‌ترین فاکتور برای بلندتر دیده‌شدن، قد مانتو است. گاهی اوقات پوشیدن مانتوهایی تا قوزک پا و بسیار بلند شما را بلندتر از قبلتان نشان می‌دهد و برخی مواقع مانتوهایی کوتاه که پاهای شما را به خوبی نمایان می‌کند، شما را قد‌بلندتر نشان می‌دهد. قانون دو به سه که در عکاسی نیز بسیار پرکاربرد است در مانتو پوشیدن نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. 

اگر تصویر را به ۹ مربع هم اندازه تقسیم‌بندی کنید؛ کافی است تصویر مورد نظر روی دو ردیف بالایی قرار گیرد و یک ردیف انتهایی مابقی تصویر را پوشش دهد. در مانتو پوشیدن نیز اگر دو سوم کل بدن را مانتو پوشش دهد و یک سوم را شلوار بپوشاند، استایل زیبایی ایجاد می‌کند که علاوه بر ایران در سایر کشورها نیز مورد قبول است. 

انتخاب درست سایز مانتو 

اگر می‌خواهید بدانید چه مانتوهایی قدتون را بلندتر نشان می‌دهد؟ باید به خاطر بسپارید که پوشیدن مانتویی که متناسب با تن‌تان است به شما کمک می‌کند آراسته‌تر و در عین حال بلند قد‌تر دیده شوید. توجه داشته باشید که مانتوهای گشاد به هیچ‌وجه برای شما مناسب نیستند. اگر فردی لاغر هستید و تمایل دارید قدتان بلندتر دیده‌شود مشکلی در پوشیدن مانتوهایی گشاد چین‌دار نیست به شرط آن که ساده باشند و بیش از حد شلوغ نباشند. 

حذف استایل‌های چند لایه 

امروزه اغلب افراد تمایل دارند مطابق با  مد روز جلو روند. اگر می‌خواهید جلوه شیک و متناسبی داشته‌باشید و همچنین قدتان نیز بلندتر دیده شود، بهتر است از چند لایه پوشیدن به شدت خود داری فرمایید. پوشیدن کت‌هایی ساده و شیک به تنهایی می‌تواند ظاهری جذاب برای شما به ارمغان آورد. 

مدل مو برای بلند نشان دادن قد قد بلند نشان دادن مردان راهکارهایی برای بلند نشان دادن قد چه مانتویی قد را بلندتر نشان میدهد شلواری که قد را بلند میکند چه لباس هایی قد را کوتاه میکند چه کفش هایی قد را بلند میکند چه مانتویی قد را کوتاه نشان میدهد

چطور با مانتو قد خودمون رو بلند نشون بدیم؟

مانتوهای یقه هفتی

هیچگاه از یقه مانتوها قافل نشوید. نقطه اصلی جذابیت در بالا تنه را یقه لباس‌ها و مانتوها تعیین می‌کند. انواع مختلفی از یقه ها وجود دارد که برخی بالاتنه را عریض‌تر و برخی لاغر‌تر نشان‌می‌دهد. اگر می‌خواهید قدتان کشیده ‌ وبلندتر به نظر آید بایستی از مانتوهای یقه هفتی استفاده کنید. 

 

جمع‌بندی

 چه مانتوهایی قدتون را بلندتر نشان میدهد؟ همان‌طور که در این مقاله در پرس فا بررسی کردید؛ استفاده از مانتوهای شلوغ و پر از نقش و نگار، مانتوهای راه‌راه افقی، مانتو‌های گشادی که متناسب با سایز شما نیست همگی از عواملی هستند که می‌توانند روی قد شما تاثیر بگذارند و شما را کوتاه‌تر از حالت عادی نشان‌دهند. استفاده از یقه‌های هفتی، رعایت قانون دو به سه، استایل‌های ساده و شیک همگی روی قدبلند دیده‌شدن شما موثر هستند. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده‌باشید. 

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 16 آبان 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پرس‌فا و لینک مستقیم بلا مانع است.