نکات جذاب خوشتیپی آقایان لاغر که نمیدانستید

نکات جذاب خوشتیپی آقایان لاغر که نمیدانستید

لباس مناسب مرد لاغر حتماً بارها شنیده‌اید که هر کسی بر اساس فرم بدنی که دارد باید لباس بپوشد تا زیبا و جذاب …

انتخاب بهترین لباس مخصوص افراد لاغر و کشیده

انتخاب بهترین لباس مخصوص افراد لاغر و کشیده

بهترین لباس برای افراد لاغر خانم های لاغر صرف نظر از اینکه قدشان بلند است یا کوتاه یا اندامشان به چه صورت است، …

مدل مانتو جدید برای خانم های شکم دار و تپل + تصاویر

مدل مانتو جدید برای خانم های شکم دار و تپل + تصاویر

مدل مانتو برای خانم های شکم دار و چاق بهترین مدل مانتو برای خانم‌هایی که شکم بزرگ دارند کدام است؟ آیا مدل مانتو …

چگونه یک خانم شیک پوش باشیم

شیک پوشی خانم ها تأثیر مهمی در نشان دادن شخصیت آن‌ها و سلیقه آن‌ها دارد. در واقع تمام روحیات و اخلاقیات شما در لباس شما تجلی می‌یابند. اگر لباستان زشت و نامرتب باشد نشان می‌دهد شما آدم نامرتب و بدسلیقه‌ای هستید. اگر هم همیشه ظاهر شیکی دارید پس باید به خودتان افتخار کنید. زیرا دیگران همیشه حس خوبی به شما خواهند داشت. نحوه لباس پوشیدن شما می‌تواند در کوچک‌ترین روابط اجتماعی شما نیز تأثیر بگذارد. ما در این مقاله می‌خواهیم در مورد رازهای شیک پوشی خانم ها و نکات آن صحبت کنیم. تا شما به راحتی بتوانید به عضوی از جامعه شیک پوشان بدل شوید.

شیک پوشی خانم ها به چه معناست؟

اهمیت شیک پوشی در خانم ها

قبل از آنکه سراغ نکات شیک پوشی خانم ها برویم باید بدانید که شیک پوشی چیست و به چه کسی شیک پوش می‌گویند. زیرا تا مفهوم شیک پوش بودن را درک نکرده باشید نمی‌توانید اصول آن را رعایت کنید. شیک پوشی یعنی فردی به نحوی لباس و اکسسوری های خود را انتخاب می‌کند که بیشترین مطابقت را با شرایط محیط و شرایط فیزیکی او دارد. این مطابقت همواره باعث زیباتر و لوکس‌تر نشان دادن فرد می‌شود.

شیک پوشی اصلاً به این معنا نیست که شما باید لباس های بسیار گرانبها و برند بپوشید. بلکه تنها با رعایت چندین اصول می‌توانید بالباس‌های کمدتان به آدمی شیک پوش تبدیل شوید. آلمان‌هایی که در شیک پوشی خانم ها مهم هستند انتخاب درست لباس، کفش، کیف و اکسسوری ها است. در ادامه به نحوه انتخاب مناسب هر یک از این پارامترها می‌پردازیم.

اصول انتخاب لباس برای شیک پوشی خانم ها

انتخاب درست رنگ لباس، جنس لباس و مدل آن تأثیر مهم در شیک پوشی خانم‌ های محترم خواهد داشت. بهتر است برای انتخاب لباس شرایط محیطی را در نظر بگیرید. زیرا پوشیدن لباس زمستانی در تابستان شما را مسخره جلوه می‌دهد! منظورمان از لباس زمستانی تنها کت و پوتین نیست. رنگ لباس و مدل لباس ها بر اساس فصل های گرم و سرد متمایز می‌شوند.

رنگ ها را اصلاً دست کم نگیرید

رنگ لباس به راحتی می‌تواند در شیک پوشی خانم ها تأثیر چشمگیری داشته باشد. رنگ لباس باید با شرایط محیط سازگار باشد. شرایط محیطی شامل آب و هوا و مکانی است که می‌خواهید به آن مراجعه کنید. اگر در فصل های سرد سال هستید، بهتر است لباس هایی با رنگ‌های نسبتاً تیره همانند مشکی، قهوه‌ای، شتری و سرمه‌ای را انتخاب نمایید. در فصل های گرم سال بهتر است رنگ‌های روشن همانند سفید، کرمی، آبی آسمانی و لیمویی را انتخاب نمایید. اگر می‌خواهید به مهمانی دوستانه بروید از لباس های با رنگ شاد و صمیمی استفاده نمایید. رنگ‌های قرمز، زرد و بنفش بهترین هستند. اما اگر می‌خواهید به یک جلسه یا ملاقات رسمی بروید، بهتر است به رنگ‌های خنثی فکر کنید. رنگ‌های خاکستری، مشکی و کرم بهترین هستند.

مدل لباس مهم ترین آلمان شیک پوشی برای خانم ها

شیک پوشی خانم ها

مدل لباس مهم ترین المان در راحتی و شیک پوشی خانم ها است. در فصل گرم بهتر است از دامن های گشاد گل گلی با رنگ‌های روشن، پیراهن‌های سفید و شلوارهای گشاد نخی استفاده نمایید. می‌توانید یک پیراهن زیبا به رنگ پسته ای را با یک شلوار سفید گشاد ست کنید. رنگ پسته ای هم به پوست های سبزه و هم پوست های روشن می‌آید. در فصل های سرد بهتر است از پالتو برای مکان‌های عمومی استفاده کنید. زیرا کت روی مانتو اگر درست انتخاب نشود شما را شلخته نشان می‌دهد. اگر به یک جشن دوستانه می‌روید انتخاب دامن چین‌دار می‌تواند گزینه مناسبی باشد. اگر به یک ملاقات رسمی می‌روید، کت و دامن یا کت و شلوار بهترین انتخاب است. زیرا شما را حرفه ای نشان می‌دهد.

کفش‌های خوب شما را به جاهای خوب می برند

بهترین مدل کفش در شیک پوشی خانم ها

 

شیک پوشی خانم ها در گرو کفش‌های زیبا و مناسب آن‌ها است. مدل کفش و رنگ کفش باید کاملاً با لباس‌ها و کیف خانم ها ست باشد. زیرا در غیر این صورت ناهماهنگی شدیدی ایجاد می‌کند. ست بودن به معنی همرنگ بودن نیست بلکه به معنی مکمل بودن است. سعی کنید تنها کفش و کیفتان باهم همرنگ باشند.

اگر دامن پوشیده اید بهتر است از کفش‌های پاشنه بلند استفاده کنید. حتی اگر پاشنه کفش ۵ سانت باشد باز هم کار خودش کار می‌کند. اگر تیپ اسپرت دارید کفش اسپرت و پاشنه تخت بهترین انتخاب است. می‌توانید از صندل‌های تابستانی نیز در فصل گرم بهره ببرید. انتخاب صندل‌های به رنگ سبز فسفری، نارنجی و لیمویی در شیک پوشی خانم ها در تابستان بسیار تأثیر دارند.

ترفندهای انتخاب کیف را برای داشتن یک استایل شیک دست کم نگیرید

اهمیت کیف در شیک پوشی خانم ها

شیک پوشی بانوان را می‌توان در کیف آن‌ها جستجو کرد. اگر جثه کوچکی دارید و لاغر هستید، دور کیف‌های بزرگ را خط بکشید. اگر هم درشت اندام هستید بهتر است از به خریدن کیف‌های کوچک خودداری کنید. رنگ کیف باید با رنگ لباس مکمل رنگی زیبایی تشکیل دهد. رنگ‌های زرد، نارنجی، سبز و بنفش کیف برای تابستان عالی هستند. رنگ‌های تیره کیف همانند سبز لجنی، سرمه‌ای، شتری و قهوه‌ای برای زمستان بهترند. اگر عادت دارید کیف خود را به دست بگیرید کیفی انتخاب کنید که دسته کوتاهی داشته باشد.

اکسسوری ها می‌توانند در شیک پوشی شما معجزه کنند

بهتر است در شیک پوشی و استایل خودتان اصلاً قدرت اکسسوری ها را نادیده نگیرید. شیک پوشی خانم ها با استفاده از اکسسوری های مناسب تضمین شده است. این اکسسوری ها شامل ساعت، دستبند، کمربند، عینک، گردنبند، گوشواره و … می‌شوند. اگر تیپ مجلسی دارید از پوشیدن ساعت های بند چرمی خودداری کنید. ساعت بند چرمی برای تیپ های اسپرت، کلاسیک و رسمی مناسب ترند. در میان ساعت و دستبند یکی را انتخاب کنید.

اگر لباس شما یقه ساده ای دارد از گردنبندی زیبا استفاده کنید. اما اگر یقه لباس شلوغ است از انداختن گردنبند خودداری کنید. اگر موهایتان را بالا بسته اید انداختن گوشواره بسیار لازم خواهد بود. اما اگر مدل موهایتان باز است می‌توانید از گوشواره صرف نظر کنید. عینک آفتابی را مناسب با فرم صورت و نوع لباس انتخاب کنید. عینک آفتابی ساده اسپرت برای تیپ اسپرت زیباتر است. اگر تیپ شما اسپرت نیست می‌توانید از عینک آفتابی های نگین دار نیز استفاده کنید.

 

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 7 شهریور 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پرس‌فا و لینک مستقیم بلا مانع است.