آموزش ساده ست کردن زیورآلات با لباس + انتخاب طلای مناسب

آموزش ساده ست کردن زیورآلات با لباس + انتخاب طلای مناسب

نحوه انتخاب و ست کردن زیورآلات با لباس ست کردن زیورآلات با لباس نکته ساده‌ای است که اگر بتوان آن را رعایت کرد …

چگونه جواهرات مناسب لباسمان را انتخاب کنیم؟

چگونه جواهرات مناسب لباسمان را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین طلا و جواهر برای ست لباس گاهی اوقات، تجربه ست کردن یک لباس با جواهرات زیبا می‌تواند عالی باشد. در برخی …

نکات مهم برای خرید اینترنتی و آنلاین طلا که باید بدانید

نکات مهم برای خرید اینترنتی و آنلاین طلا که باید بدانید

خرید آنلاین طلا خرید آنلاین طلا نیاز به اعتماد سازی دارد. در چند سال گذشته هیچ کس حاضر نبود به صورت آنلاین طلا …

راهنمای انتخاب طلا و جواهر

انواع زیورآلات دستبند دیجی کالا زیورآلات دست ساز

زیورآلات یکی از جذاب‌ترین آیتم‌هایی است که می‌تواند استایل و تیپ افراد را به بهترین شکل نشان دهد. با این حال باید دانست استفاده از آن اصول و قوانینی دارد که باید رعایت شود.‌ برای انتخاب جواهرات و استفاده صحیح از آن‌ها لازم است ابتدا رنگ پوست خود را شناسایی کرد. سپس متناسب با رنگ پوست جواهرات مورد علاقه خود را خریداری و استفاده کرد. مهم‌ترین و اصلی‌ترین فاکتور در انتخاب و استفاده از وسایل زینتی مانند دستبند، گردنبند، گوشواره و آویزها، رنگ پوست است. به همین جهت تشخیص زمینه رنگ پوست از اهمیت بالایی برخوردار است.

راه‌های تشخیص زیورآلات متناسب با رنگ پوست

بهترین راه تشخیص رنگ پوست برای استفاده از زیورآلات توجه به رگ‌های موجود بر روی پوست است. برای شناخت نوع پوست از روی رگ‌ها باید رگ‌های روی مچ دست را مورد بررسی قرار دهید.

  • در صورتی که رگ‌های روی مچ دستتان دارای رنگی مابین سبز و آبی باشند رنگ پوست شما خنثی است.
  • اگر رگ‌های روی مچ دست شما آبی یا بنفش باشند رنگ پوستتان متمایل به آبی و در دسته رنگ‌های سرد قرار دارد.
  • اگر رگ‌های روی مچ دستتان آبی باشند به معنی قرارگیری رنگ پوست شما در طیف رنگی گرم است. در این حالت ممکن است رنگ پوست شما زرد باشد.

مناسب‌ترین زیورآلات برای پوست‌هایی به رنگ خنثی

افرادی که دارای رنگ پوست خنثی هستند دستشان برای انتخاب زیورآلات باز تر است. زیرا این افراد می‌توانند وسایل زینتی خود را در میان تمامی طیف‌های رنگی اعم از روشن یا نئون و حتی تیره انتخاب کنند.

زیورآلات متناسب با رنگ پوست‌های گرم

در صورتی که رنگ پوست شما زمینه‌ای گرم دارد و در دسته رنگ‌های گرم مانند زرد قرار گرفته است. زیورآلات انتخابی شما باید در میان رنگ‌های طلایی، سبز، زرد، قرمز، نارنجی و صورتی باشند. زیرا این رنگ‌ها بهترین رنگ برای جواهرات متناسب با رنگ پوست‌های گرم هستند. علاوه بر آن می‌توانید از سنگ‌های زرد زینتی مانند سنگ لیمو، کوارتر زرد، زیرکن، یاقوت زرد، اوپال و یشم زبرجد استفاده کنید. به‌طورکلی جواهراتی که دارای رنگ زرد هستند بهترین آیتم برای شما هستند.

زیورآلات هماهنگ با رنگ پوست‌های سرد

بهترین زیورآلات برای افراد با رنگ پوست سرد سنگ‌های زینتی قرمز، آبی و بنفش، کهربای اصیل، لعل و یاقوت سرخ هستند. این سنگ‌ها دارای رنگ‌های گرمی هستند که بر روی پوست‌های سرد زیبایی دوچندانی پیدا می‌کنند.‌ افرادی دارای رنگ پوست سرد می‌توانند از جواهرات سفید نیز استفاده کنند. از جمله جواهراتی که برای افراد با رنگ پوست سرد مناسب هستند شامل عقیق، یاقوت کبود، زبرجد هندی و آمیتیست هستند.

زیباترین زیورآلات برای افراد با پوست روشن

زیورآلات زیورآلات به انگلیسی بدلیجات دیجی کالا

زیورآلات تیره رنگ مناسب‌ترین و بهترین انتخاب برای استفاده افرادی هستند که از پوستی روشن برخوردار هستند. این افراد هرگز نباید از وسایل زینتی که دارای رنگ طلایی یا نقره‌ای هستند استفاده کنند. زیرا این‌گونه جواهرات هیچ زیبایی به استایل آن‌ها نمی بخشند و بر روی پوست آن‌ها جلوه خاصی نخواهند داشت.

بهترین زیورآلات برای افراد با رنگ پوست تیره

افرادی که دارای رنگ پوست تیره هستند هیچ‌گونه محدودیتی برای انتخاب زیورآلات ندارند. زیرا پوست آن‌ها با هر نوع جواهراتی از هر رنگی که باشند همخوانی دارد. این افراد می‌توانند جواهرات خود را از میان وسایل زینتی به رنگ‌های روشن، تیره و غیره انتخاب کنند.

اهمیت استفاده از جواهرات متناسب با رنگ پوست

انتخاب زیورآلات متناسب با رنگ پوست از اهمیت بسیاری برخوردار است. متأسفانه زمانی که بحث جواهرات و اکسسوری های زینتی برای استفاده شخصی به میان می‌آید افراد خیال می‌کنند می‌توانند از هر نوع جواهراتی که مایل باشند استفاده کنند. این تفکر به کلی اشتباه است. زیرا هر انتخابی که برای لوازم جانبی مورد استفاده خود بخصوص جواهرات انجام می‌دهیم رابطه تنگاتنگی با رنگ پوست ما دارد. باید به این نکته توجه کرد که هارمونی بین جواهرات و رنگ پوست در شیک بودن و جذابیت تیپ و استایل ما تأثیر بسزایی دارد.

نحوه ست کردن جواهرت متناسب با نوع لباس

انواع جواهرات خرید زیورآلات مردانه انگشتر دیجی کالا

انتخاب زیورآلات می‌تواند استایل و تیپ شما را زیبا و جذاب و یا اینکه بدفرم و نازیبا جلوه دهد. بنابراین لازم است نکات مهمی درباره انتخاب جواهرات با نوع لباس را مدنظر قرار دهید. برای مثال:

ست کردن جواهرات زینتی با تیپ‌های رسمی

بهترین نوع جواهرات برای استفاده به همراه تیپ رسمی جواهرات پرزرق‌وبرق و سنگ دار است.

نحوه ست کردن جواهرات با تیپ‌های غیررسمی

افراد با تیپ‌های غیررسمی تصمیم گیری راحت تری در انتخاب جواهرات دارند. زیرا با تیپ خود می‌توانند انواع بدلیجات و جواهرات را استفاده کنند.

نحوه ست کردن جواهرات با لباس‌های گل‌گلی و طرح دار

به همراه این نوع لباس باید از جواهرات و بدلیجات ساده و بدون طرح استفاده کرد. زیرا وسایل زینتی پرزرق‌وبرق لباس را شلوغ‌تر نشان می‌دهند.

ست کردن بدلیجات و جواهرات با لباس‌های رنگ خنثی

انواع بدلیجات فروش خرج کار زیورآلات

انواع جواهرات زینتی را می‌توان با لباس‌های دارای رنگ خنثی ست کرد.مثلاً به همراه لباس مشکی می‌توان از انواع سرویس‌های زینتی طلایی و نقره‌ای استفاده کرد.

انتخاب جواهرات متضاد با  رنگ لباس

استفاده انواع جواهرات و بدلیجاتی که دارای رنگ مخالف لباس شما هستند گزینه بسیار مناسب و ایده آلی است. هرچند ممکن است کمی غیرمعمول به نظر برسد اما ترکیب بسیار مطلوبی به استیل شما می‌دهد. زیرا این کار سبب خاص‌تر و جذاب‌تر شدن شما می‌شود.

 سخن پایانی

زیورآلات جزء وسایل زینتی هستند که همیشه مورد توجه افراد به خصوص خانم‌ها قرار گرفته‌اند. بنابراین استفاده از آن امری طبیعی است. آنچه که در این میان حائز اهمیت است استفاده درست از جواهرات است. شاید برایتان پیش آمده باشد که هزینه زیادی را صرف خرید یک انگشتر یا دستبند کرده باشید اما در دستتان زیبایی که انتظارش را داشتید نداشته است. با این حال همان دست بند یا انگشتر در دست شخصی دیگر فوق‌العاده زیبا به نظر رسیده است. دلیل این امر متناسب نبودن رنگ جواهر با رنگ پوست شما بوده است. اینجا است که اهمیت تشخیص رنگ پوست برای استفاده از جواهرات نمایان می‌شود.

آخرین بروز رسانی در : جمعه 25 شهریور 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پرس‌فا و لینک مستقیم بلا مانع است.