جدیدترین مانتوهای تابستانه خاص و شیک

جدیدترین مانتوهای تابستانه خاص و شیک

جدیدترین مدل مانتو تابستانی با شروع فصل تابستان انواع جدیدی از مانتوهای رنگی به بازار عرضه می‌گردد. در این مقاله سعی کردیم بهترین …

مهمترین رازهای شیک‌پوشی خانم‌‌ها که کسی نمی‌داند

مهمترین رازهای شیک‌پوشی خانم‌‌ها که کسی نمی‌داند

چگونه یک خانم شیک پوش باشیم شیک پوشی خانم ها تأثیر مهمی در نشان دادن شخصیت آن‌ها و سلیقه آن‌ها دارد. در واقع …

ایده های خلاقانه برای استفاده از لباس‌های کهنه

ایده های خلاقانه برای استفاده از لباس‌های کهنه

ایده استفاده از لباس های کهنه آیا شما هم نمی دانید با لباس‌های کهنه خود چیکار کنید؟ از طرفی هم عاشق این هستید …

ترفندهای ساده شیک‌پوشی

ترفندهای شیک‌پوشی شیک پوشی مردانه شیک پوشیدن چگونه شیک پوش باشیم

شیک‌پوشی اصول و قوانینی دارد که ممکن است خیلی از  آن‌ها بیخبر باشند. حتی ممکن است بعضی از افراد بلد نباشند از این قوانین پیروی کنند. اما باید دانست اندک افرادی که از این اصول باخبر هستند و آن‌ها را رعایت می‌کنند جزء خوش استایل ترین افراد به شمار می‌آیند. زمانی که از خوش استایل بودن و زیبایی پوشش افراد سخن می‌گوییم ناخودآگاه ذهنمان به سراغ لباس‌های مارک‌دار و برند و البته گران‌قیمت می‌رود. واقعیت امر آن است که خوش استایل بودن ربطی به این موارد ندارد. بلکه مستلزم یک سری نکات مهم و ساده است که در این مقاله به آن‌ها می‌پردازیم.

رازهای شیک‌پوشی و جذابیت خانم‌ها

شیک‌پوشی خانم ها کانال شیک پوشی خانمها چگونه خوشتیپ باشیم دخترانه

رازهای شیک‌پوشی خانم‌ها مواردی ساده و قابل اجرا هستند که در صورت رعایت شدن زیباترین و بی نظیر ترین استایل را به آنان می‌دهند. مهم‌ترین این رازها عبارت‌اند از:

توجه به فرم بدن از اصول مهم شیک‌پوشی

مهم‌ترین اصل شیک‌پوشی پوشیدن لباس با توجه به فرم بدن است. خانم‌هایی که از این اصل پیروی کنند تحولات عظیمی را در تیپ و قیافه خود شاهد خواهند بود. مثلاً یک خانم چاق که از قد کوتاهی نیز برخوردار است هرگز نباید به سراغ لباس‌های گشاد و خیلی تنگ برود. بلکه باید متناسب با سایز خود لباس‌هایش را انتخاب کند.

استفاده از اکسسوری ها

زیورآلاتی مانند انگشتر، ساعت یا یکدستبند زیبا تأثیر فوق‌العاده‌ای بر ظاهر خانم‌ها دارند. بنابراین خانم‌هایی که به دنبال خاص بودن تیپ و قیافه خود هستند باید این نکته را در نظر داشته باشند.

پوشیدن لباس‌های ساده اصل مهم در شیک‌پوشی

باور این موضوع که مهم‌ترین اصل شیک‌پوشی ساده‌پوشی است برای بسیاری از افراد سخت است اما واقعیتی است که نمی‌توان آن را انکار کرد. بنابراین در انتخاب لباس سعی کنید ساده‌ترین مدل‌ها را انتخاب و خریداری کنید.

داشتن تیپ یک رنگ

استفاده از تنها یک رنگ خاص برای پوشش خود یکی دیگر از اصول مهم خوش‌لباس بودن و شیک بودن است. با این حال بسیاری آن را خسته کننده می‌دانند. افرادی که سرتاپا یک رنگ به تن می‌کنند افراد جذاب و خوش استایلی به نظر می‌رسند. البته پوشیدن مداوم لباس‌های تک رنگ ممکن است اندکی خسته کننده و ملال‌آور باشد. به همین دلیل بهتر است گه گاهی به این صورت لباس به تن کرد.

داشتن تناسب اندام

ایجاد تعادل میان قد و وزن اصول دیگر شیک‌پوشی است که رعایت آن از سوی خانم‌ها بی نهایت ضروری است. خانم‌هایی که برای داشتن اندامی متناسب تلاش نمی‌کنند هرچند لباس‌های گران‌قیمت و مارک‌دار هم بپوشند باز هم زیبا و خوش‌تیپ به نظر نخواهند رسید.

پیروی از مد

خانم‌هایی که به دنبال شیک‌پوشی و زیبایی ظاهر خود هستند باید مطابق با مد روز لباس بپوشند. برای این کار لازم نیست از مدل لباس‌های گران‌قیمت استفاده شود. بلکه خرید چند دست لباس مد روز ساده که از قیمت مناسبی برخوردار است می‌توانند در خوش استایل بودن خانم‌ها تأثیر بالایی داشته باشد.

ترفندهای شیک‌پوشی و جذابیت آقایان

شیک‌پوشی آقایان جدیدترین لباس های بارداری شیک

آقایان نیز همانند خانم‌ها برای شیک‌پوشی و برخورداری از تیپی جذاب باید یک سری قوانین را مدنظر قرار دهند و از آن‌ها پیروی کنند. طراحان و صاحب‌نظران دنیای مد و فشن این قوانین را رازهای مهم خوش استایلی معرفی کرده‌اند. برخی از این رازها شامل موارد زیر هستند:

پوشیدن کت‌وشلوار در موقعیت‌های مختلف

استفاده از کت‌وشلوار در موقعیت‌های مختلفی مانند قرارهای کاری، مهمانی‌های رسمی و مراسم‌هایی مانند جشن عروسی مهم‌ترین راز خوش‌تیپی آقایان است. لازم به ذکر است که هر نوع کت‌وشلوار با هر رنگ و طرحی مناسب موقعیتی خاص است. بنابراین آقایان خوش استایل و خوش‌لباس باید بدانند هر نوع کت‌وشلوار را در چه موقعیت و مکانی بپوشند.

استفاده از اکسسوری ها مردانه جذاب

شک نکنید اکسسوری های مردانه تأثیر ویژه‌ای بر روی شیک‌پوشی آقایان می‌گذارند. ساعت، کیف پول، جاسوئیچی و عطر از جمله اکسسوری های مردانه‌ هستند.

داشتن مدل موی خاص

برخورداری از یک مدل موی خاص تأثیر زیادی بر خوش‌تیپی و شیک‌پوشی آقایان می‌گذارد. با این حال این موضوع صد در صد نبوده و نمی‌توان آن را مهم‌ترین راز خوش استایلی دانست. زیرا کم نیستند آقایانی که از استایلی شیک و زیبا برخوردار هستند اما مو ندارند.

انتخاب رنگ مناسب لباس

یک آقای شیک‌پوش خوب می‌داند که رنگ لباس تأثیر زیادی بر تیپ و قیافه او می‌گذارد. به همین دلیل رنگ لباس‌هایش را مطابق با فصل، موقعیت و همچنین رنگ پوستش انتخاب می‌کند.

عدم تلفیق تیپ اسپرت با کلاسیک

اسپرت و کلاسیک هر دو، دو تیپ مجزا هستند. به همین دلیل ترکیب این دو شیک‌پوشی و خوش‌تیپی آقایان را به شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد. بنابراین باید از استفاده این دو در کنار هم پرهیز کرد.

تأثیر داشتن استایل مخصوص به خود بر شیک‌پوشی

خانم‌ها و آقایانی که دارای اعتماد به نفس و شخصیتی استوار و ثابت هستند از استایل مخصوص به خودشان پیروی می‌کنند. این‌گونه افراد مفهوم شیک‌پوشی را به خوبی درک کرده‌اند. آنان می‌دانند این مسئله به معنی پیروی از تمام اصول در کنار پوشیدن لباس‌هایی است که با آن‌ها احساس راحتی می‌کنند.

نکات مهم شیک‌پوشی

راز شیک‌پوشی چگونه باکلاس باشیم لباس بارداری شیک

اگر به شیک‌پوشی و خوش استایل بودن خود اهمیت می‌دهید باید به مهم‌ترین راز این مسئله آگاه باشید. مهم‌ترین راز، داشتن لباس برای ۳ موقعیت مختلف است. یک فرد خوش‌تیپ و خوش‌لباس باید برای خانه، کار و موقعیت‌های اجتماعی لباس‌های جداگانه ای در کمد لباس‌های خود داشته باشد. در واقع خوش استایل بودن یک فرد از آماده داشتن لباس برای پوشیدن در موقعیت‌های مختلف آغاز می‌شود.

اهمیت شناخت موقعیت‌های مختلف و خاص

برای حاضر شدن در موقعیت‌های مختلف و پیروی از اصل شیک‌پوشی باید لباس متناسب با آن موقعیت را به تن کرد. در واقع لباس پوشیدن در هر موقعیتی مستلزم رعایت اصول خاصی است. به طور حتم پوشیدن یک دست کت‌وشلوار در ملاقات دوستانه به هیچ عنوان منطقی به نظر نمی‌رسد. زیرا کت‌وشلوار مناسب موقعیت‌های کاری و اداری و مراسمات رسمی است. بنابراین لازم است خانم‌ها و آقایان خوش‌تیپی که به لباس پوشیدن خود اهمیت می‌دهند موقعیت‌هایی که ممکن است در آن قرار بگیرند را بشناسند.

کلام پایانی

شیک‌پوشی موضوع مهمی است که مورد توجه بسیاری از خانم و آقایان با هر سن و سالی قرار دارد. کسانی که دوست دارند در موقعیت‌ها و مکان‌های مختلف بدرخشند و زیبا به نظر برسند باید از اصول و قواعد آن پیروی کنند.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 15 شهریور 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پرس‌فا و لینک مستقیم بلا مانع است.