بهترین مانتو برای خانم‌های بالاتنه بزرگ

بهترین مانتو برای خانم‌های بالاتنه بزرگ

مانتو مناسب خانم های بالا تنه بزرگ و چاق مانتو برای خانم‌های بالاتنه بزرگ همیشه سخت و زمان‌بر است. با این حال نباید …

استایل دانشجویی دخترانه شیک و ساده و جدید

استایل دانشجویی دخترانه شیک و ساده و جدید

استایل دانشجویی دخترانه شیک و ساده دانشجویان قشر خاصی از جامعه هستند که دوست دارند با پوشش خاصی که متعلق با آنها است …

چطور با مانتو قد خودمون رو بلند نشون بدیم؟

چطور با مانتو قد خودمون رو بلند نشون بدیم؟

قد بلند شدن با انتخاب مانتو در این مقاله قصد داریم شما را با مانتوهایی آشنا سازیم که کمک می‌کنند قدتان کشیده‌تر و …

مانتو مناسب خانم های قد بلند

خرید مدل مانتو مدل مانتو برای افراد قد بلند لاغر مدل مانتو برای افراد قد بلند و هیکلی

مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند دارای ویژگی‌ها و مشخصه‌های خاصی است. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند تا خانم‌های قدبلند بعد از پوشیدن مدل مانتو انتخابی خود زیباتر و جذاب‌تر به نظر برسند. از آنجا که مانتو بخش مهمی از پوشش خانم‌ها را تشکیل می‌دهد توجه به مدل و نوع آن از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل در این مقاله نکات مهم و قابل تاملی درباره طرح مناسب برای پوشش خانم‌های قدبلند را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

انتخاب مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند

انتخاب مناسب مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند باعث می‌شود تا آنان شیک‌پوش‌تر و خوش استایل تر به نظر برسند. این خانم‌ها بهتر است در انتخاب مانتوی مورد علاقه خود اصولی را مدنظر داشته باشند تا قدشان بلندتر از حد معمول به نظر نرسد. همچنین تا حد ممکن نواقص اندامشان پوشیده و مخفی شود. باید توجه کرد که بلندی مانتوی انتخابی تا روی زانو باشد و از پوشیدن مانتوهای کوتاه که رآن‌ها را نپوشاند خودداری شود. همچنین پوشیدن مانتو و شلوار یکرنگ برای خانم‌های قدبلند اشتباهی محرز است. زیرا قد بیش از آنچه که هست بلندتر به نظر خواهد رسید.

علاوه بر آن مدل مانتو برای این دسته از خانم‌ها نباید گشاد و باد کرده باشد. زیرا اندام را در حد زیادی بزرگ و حجیم نشان می‌دهد. مدل مانتوی کمر دار نسبتاً تنگ انتخابی ایده آل برای خانم‌های قدبلند است. زیرا به واسطه ویژگی‌هایی که دارد اندام را زیبا و جذاب می‌کند.

نکته: مدل مانتو برای خانم‌هایی که قد بلند دارند باید به نحوی باشد که توجهات را از بلندی قد به سوی زیبایی‌های اندام بکشاند. به این شکل که بیشتر تمرکز بر روی فرم بدن و برجستگی های آن باشد.

مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند و چاق

بهترین مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند و چاق که دارای اضافه وزن هستند مدل رنگ تیره و راسته است. زیرا تلفیق رنگ تیره با مدل راسته باعث می‌شود تا فرد لاغرتر به نظر برسد و چاقی اندام او کمتر نمایان شود.

خرید مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند

برای خرید و انتخاب مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند باید به موارد ذیل توجه نمود تا از انتخاب و خرید خود راضی و خشنود بود. همچنین از مانتوی خریداری شده نهایت استفاده را برد. این موارد به قرار زیر هستند:

  • پوشیدن مدل‌های بلند برای خانم‌های قدبلند ایده‌ای جذاب نیست. زیرا آنان را قدبلندتر نشان می‌دهند.
  • خانم‌های قدبلند تا می‌توانند از پوشیدن مانتو و شلوار هم‌رنگ خودداری کنند. زیرا پوشیدن لباس همرنگ باعث ایجاد خطوطی صاف در اندام آن‌ها می‌شود. در نتیجه قدشان بلندتر نشان داده می‌شود.
  • مدل‌هایی که در قسمت کمر تنگ هستند بهترین انتخاب برای خانم‌های قدبلند هستند. زیرا پوشیدن این نوع مانتوها به‌خوبی برجستگی ها و انحناهای اندام آنان را نمایان می‌کنند.
  • بهتر است خانم‌های قدبلند از مدل مانتوهایی استفاده کنند که تیپی ورزشی در آنان ایجاد می‌کنند. زیرا این نوع مانتوها به دلیل سایز مناسبشان فرم بدن این افراد را زیباتر جلوه می‌دهند.
  • این خانم‌ها باید از پوشیدن مانتو با طرح‌های عمودی خودداری کنند. زیرا خطوط و طرح‌های عمودی بدن را کشیده‌تر و لاغرتر نشان می‌دهند.

نحوه انتخاب مانتو مناسب برای خانم‌های قدبلند

بهترین مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند مدل مانتو ابروبادی برای افراد لاغر مانتو عبایی برای افراد لاغر

اگر به دنبال مناسب‌ترین و ایده آل ترین مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند هستید باید بگوییم بهترین مدل مانتویی است که تقریباً تا ۱۵ سانت پایین‌تر از زانو را می‌پوشاند. چنین مدلی اگر دارای رنگ‌هایی مانند صورتی، سفید، آبی کمرنگ و طوسی باشد بدون شک زیبایی بی‌نظیری در اندام و تیپ این خانم‌ها ایجاد می‌کند.

رنگ مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند

انتخاب رنگ مدل مانتو برای خانم‌هایی که قد بلند دارند درست برعکس رنگ مانتوی خانم‌های قدکوتاه است. زیرا خانم‌های دارای قد کشیده برای خوش‌فرم به نظر رسیدن بهتر است از انواع رنگ‌های روشن برای مانتوی خود استفاده کنند. این در حالی است که یک خانم قدکوتاه لازم است از طیف رنگی تیره مانتوی دلخواه خود را انتخاب کند. همچنین خانمی که دارای قدی کشیده است می‌تواند از یک مانتویی استفاده کند که از ترکیب چند رنگ طراحی شده باشد. در صورتی که مانتوی انتخابی او دارای تنها یکرنگ باشد باید شلوار، روسری، کیف و کفش خود را در رنگ‌های دیگر انتخاب کند.

نکته: بهترین طرح مدل مانتو برای خانم‌هایی که دارای قد بلند هستند طرح چهارخانه است. این طرح به شکل فوق‌العاده‌ای قدبلند خانم‌ها را متناسب با وزنشان نشان داده و اندام آن‌ها را پر تر نمایان می‌کند. در مورد مانتوهای طرح دار بهتر است بدانید طرح روی مانتو باید به گونه ای باشد که قسمت‌های لاغر بدن را پوشش دهد. در این صورت وزن و قد در حد تعادل و در اصطلاح متعادل به نظر می‌رسند.

پوشیدن شلوار زیر مانتو برای خانم‌های بلند قد

شلوار مناسب برای پوشیدن در زیر مانتو بلند برای خانم‌هایی که قد بلند دارند باید یک مدل شلواری باشد که بلندی آن تا روی قوزک پا برسد. این نوع شلوارها باعث می‌شوند تا پاها کوتاه‌تر دیده شوند. در نتیجه قد خانم‌ها مناسب‌تر نشان داده می‌شود. همچنین بهتر است این خانم‌ها از پوشیدن شلوارهای تنگ و چسبان خودداری کنند. زیرا علاوه بر ظاهر شدن عیوب احتمالی موجود در پاها آن‌ها را بلندتر نشان می‌دهند.

بهترین مدل روسری برای ست کردن با مانتوی بلند

مدل مدل مانتو برای خانم‌های قدبلند مدل مانتو برای قد بلندا عکس دختر لاغر با مانتو مدل مانتو حریر برای افراد لاغر مدل مانتو بلند اندامی جلو باز

شال‌های بلند به همراه مانتو بلند ایده‌ای جالب برای خانم‌های قدبلند نیست. زیرا به شکل محسوسی قد را بلندتر از حد معمول نشان می‌دهند. بنابراین خانم‌های قدبلندی که می‌خواهند اندامشان مناسب‌تر جلوه کند بهتر است از شال‌های کوتاه و یا روسری استفاده کنند.

سخن پایانی

همان طور که همه می‌دانید و در این مقاله نیز به درستی به آن اشاره شد انتخاب مدل مانتو برای خانم‌هایی که قد بلند دارند باید بر اساس اصول خاصی انجام بگیرد. نکات ریز و مهمی در این اصول قرار دارند که در صورت رعایت می‌توانند استایلی شیک و زیبا را برای خانم‌های قدبلند ایجاد کنند. همچنین باعث می‌شوند به راحتی بتوان نقص‌های موجود در اندام را پوشش داد.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 27 شهریور 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پرس‌فا و لینک مستقیم بلا مانع است.