تعبیر خواب مردن خود و اطرافیان از دیدگاه یونگ و اسلام

تعبیر خواب مردن خود و اطرافیان از دیدگاه یونگ و اسلام

تعبیر خواب مردن تعبیر خواب مردن در حالت‌های مختلف متفاوت است. دیدن مرده در خواب، دیدن زنده‌ای که مرده است و یا مردن …

تعبیر خواب افتادن دندان از دیدگاه اسلام و یونگ

تعبیر خواب افتادن دندان از دیدگاه اسلام و یونگ

تعبیر خواب افتادن دندان معبران اسلامی و غربی تعابیر متعددی را برای افتادن دندان بیان کرده‌اند. تعبیر خواب افتادن دندان در حالت‌های مختلفی …

تعبیر خواب شربت انجیر

تعبیر خواب هدیه دادن انجیر تعبیر خواب انجیر چیدن

تعبیر خواب شربت انجیر در حالت‌های مختلف فرق دارد. به طور کلی دیدن انجیر در خواب از نظر معبران مختلفی تعبیر شده است که در ادامه قصد داریم تا حالت‌های مختلف را بیان کنیم.

تعبیر شربت انجیر نشانه چیست؟

تعبیر خواب شربت انجیر به دستاوردهای شغلی اشاره می‌کند. اگر در خواب خود میوه انجیر را ببینید به این معنی است که یک بیزنس جدید را راه اندازی می‌کنید. شما چه شربت انجیر را بخورید و چه آن را تمیز کنید تعبیر مشابهی دارد و نشان دهنده‌ این است که در محل کار خود برخی از چیزها را به دست می‌آورید.

از طرفی هم اگر خواب شربت این میوه را بخورید به این معنی است با دوستان نزدیک خود کارهایی را انجام می‌دهید که به فرد خواب بیننده مربوط می‌شود. همیشه خوردن این میوه و شربت آن تعبیر خوبی ندارد و گاها به معنی گرفتاری کوتاه مدت است. برخی معبران خوردن شربت این میوه را به معنی به دست آوردن اطلاعات و مهارت‌های جدید تعبیر کرده‌اند.

تعبیر خواب شربت انجیر در حالت‌های مختلف

خواب انجیر سیاه تعبیر خواب درخت انجیر تعبیر خواب انجیر برای زن باردار

تعبیر خواب شربت انجیر بسته به نوع انجیر تعریف شده است.

انجیر تمیز

به معنی دوام شغل فعلی شما

انجیر خشک

همکاری با افرادی که قبلاً هیچ گونه علاقه‌ای به آن‌ها نداشته‌اید. افرادی در تجارت به شما کمک می‌کنند، انجیر خشک سمبل رابطه شاد در محل کار است، از طرفی هم می‌تواند به معنی تعهدات خطرناک و انجام کار خجالت‌آور باشد و پشیمانی به دنبال داشته باشد، ناراحتی و از دست دادن موقعیت‌ها به دلیل اقدامات غیر قانونی تعبیر دیگری برای انجیر خشک است.

خوردن دسر انجیر در خواب

خوردن دسر انجیر به هر شکل و شمایلی در خواب به معنی سفر طولانی مدت یکی از اعضای خانواده است.

تعبیر خواب جمع‌آوری انجیر

اگر در خواب برای تهیه شربت، انجیر جمع‌آوری کنید به این معنی است که شما می‌توانید شادترین لحظات زندگی را سپری کنید.

تعبیر خواب دیدن درخت انجیر

در تعبیر خواب شربت انجیر معبر تمام حالت‌های ممکن را بررسی می‌کند. اگر در خواب درخت انجیر ببینید به این معنی است که یک شخص وارد خانواده شما می‌شود. اگر درخت پربار بود علامت خوبی است و به سلامت فرد و امکانات اشاره می‌کند. دیدن نهال انجیر و مراقبت از آن در خواب به معنی رسیدن به نتایج تلاش‌ها است. همچنین این خواب به معنی دوستی طولانی مدت و رابطه قوی با جنس مخالف است.

  • اگر در خواب ببینید که از درخت این میوه بالا می‌روید به معنی پیوستن شخصی به اعضای خانواده است که هیچ نسبت خونی با شما ندارد.
  • افتادن از درخت این میوه هم به معنی ایجاد پیچیدگی در شغل است اما به زودی برطرف می‌شود.

تعبیر خواب خرید و فروش شربت انجیر

تعبیر خواب شربت انجیر در حالتی که شما بخواهید این میوه را بخرید به معنی نزدیکش شدن به دوستانتان است و در اصل به این معنی قراردادهای مهم است.

خرید میوه انجیر به معنی یک فرصت برای تعهد در یک کار تجاری است که امکان پشیمان شدن آن در آینده وجود دارد.

فروش انجیر: این حالت ممکن است به علاقه‌مندی های شما اشاره کند که در آینده هم دنبال خواهید کرد و به خوشبختی نزدیک می‌شوید.

تعبیر خواب شربت انجیر برای خانم‌ها

تعبیر خواب شربت انجیر برای خانم‌ها نشان دهنده بارداری است. اما اگر بیننده خواب دختر جوان باشد به معنی ازدواج با یک مرد خوش نام و ثروتمند است.

اگر دختر جوانی در خواب شکوفه‌های این میوه را ببیند احتمالاً نامزد خواهد کرد.

تعبیر خواب خوردن انجیر برای یک زن

خوردن انجیر توسط دختر جوان در خواب به معنی پشیمانی در کار و خطر درگیر شدن در یک وسوسه است. انجیرهای آویزان روی درخت و خوردن آن‌ها توسط دختر جوان نشان دهنده موفقیت و اتفاقات خوشایند است.

تعبیر خواب شربت انجیر به روایت از معبرین اسلامی

همانطور که گفته شد تعبیر خواب شربت انجیر در حالت‌های مختلف متفاوت است. اگر شما در حال پخت شربت یا مربای این میوه باشید ممکن است با اعضای خانواده دچار تفاوت‌های عقیده‌ای شوید. اما برداشت انجیر به معنی افزایش مال و بهبود شرایط اقتصادی است.

پرورش این میوه هم به معنی بهبود شرایط زندگی و سلامت افراد است.

اگر بیننده در خواب احساس خوبی داشته باشد می‌تواند نشان دهنده ثروت و یا ازدواج موفق باشد.

شربت انجیر در خواب اگر در فصل خودش باشد خوب است و به معنی رضایت و لذت است در غیر این صورت خوب نیست.

اگر در خواب انجیرهای در حال رشد ببینید سمبل خوش شانسی است و نوید یک تجربه موفقیت‌آمیز برای بیننده خواب را می‌دهد.

اگر زیر درخت این میوه بنشیند نشان دهنده غم و غصه در زندگی بیداری است.

انجیر در خواب نشان دهنده باروی است و برگ‌های آن به معنای باقیمانده از گذشته است.

تعبیر خواب انجیر تعبیر خواب انجیر امام صادق تعبیر خواب انجیر از حضرت یوسف

خوردن شربت انجیر در خواب به روایت از لیلا برایت

تعبیر خواب شربت انجیر از دیدگاه لیلا برایت: داشتن روابط خوب با دیگران.

اگر در خواب برگ انجیر ببینید یعنی با ایمان هستید و اگر در خواب این میوه را بچینید به معنی تلاش برای رسیدن به موفقیت و اهدافتان است.

خوردن انجیر در خواب از دیدگاه کتاب سرزمین رویاها

دیدن انجیر در فصل خودش به معنی خوشی و لذت است در غیر این صورت غم و ضرر است. خوردن انجیر به معنی به باد دادن ثروت است. انجیر خشک هم به معنی از دست دادن پول است.

تعبیر خواب شربت انجیر از دیدگاه محمد بن سیرین

اگر به وقت خودش انجیر یا شربت انجیر بخورید در خواب خوب است اما در غیر این صورت غم و اندوه به او می‌رسد و کاری را انجام می‌دهد که از نتیجه آن پشیمان می‌شود.

تعبیر خواب شربت انجیر به روایت از سایر معبرین

دیدگاه ابراهیم کرمانی: دیدن شربت انجیر زرد به معنی بیماری است. انجیر سیاه هم غم و اندوه و انجیر سبز به وقت خودش بد نیست.

دیدگاه اچ میلر: از نظر اچ میلر تعبیر خواب شربت انجیر این است که اگر بیننده خواب دختر جوان باشد به معنی ازدواج با فرد مهمی است. از نظر این معبر اگر شما در خواب ببینید که فصل انجیر نیست اما انجیر زرد می‌خورید به این معنی است که احتمالاً بیمار می‌شوید.

دیدگاه منوچهر مطیعی تهرانی: در نفایس الفنون آمده که است که در خواب انجیر دیدن نیکو است و تعبیر آن رزق و روزی حلالی است که نصیب بیننده خواب می‌شود. دیدن برگ انجیر هم به معنی اندیشه و خرد است.

معبران دیگری هم خوردن و دیدن انجیر در خواب را در حالت‌های مختلف تعبیر کرده‌اند و در کل چون این میوه از میوه‌های تقدیس است پس دیدن آن در خواب نیکو است. البته معبر باید جهات مختلف و روابط آن را با دیگر فاکتورهای خواب در نظر بگیرید و بعد تعبیر درستی ارائه دهد. مثلاً انجیر سیاه نشانه غم است اما انجیر سبز بی اثر است.

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 14 آذر 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پرس‌فا و لینک مستقیم بلا مانع است.